אודות

מי אנחנו

בית הדייר בע"מ – הבית לניהול דיירים הוקם ומנוהל ע"י עורכת-הדין רותם טפירו.
רותם נשואה+3, סיימה את לימודי המשפטים בשנת 2010 ועוסקת בתחום הנדל"ן משנת 2003 – ובפרט בתחום ההתחדשות עירונית משנת 2013.
משרדנו מלווה כיום למעלה מ-1,500 דיירים ב-12 מתחמי "פינוי-בינוי" הפרוסים ברחבי הארץ, בסופם ייבנו יותר מ-6,500 יח"ד חדשות.

רותם פיתחה שיטה ייחודית לשליטה וניהול מתחמי "פינוי-בינוי", המאפשרת לקדם את התהליך בצורה יעילה ומהירה בדגש על מתן יחס אישי לכל דייר ודייר.

החזון שלנו

ענף ההתחדשות העירונית צבר תאוצה בשנים האחרונות, הקרקע הולכת ואוזלת. קבלנים רבים מבינים כיום שהקרקע העתידית שלהם היא קרקע של מתחמי פינוי-בינוי.

יחד עם זאת, הגיחו לענף גם קבלני החתימות (או במילים אחרות, "המאכרים") שמחתימים את בעלי הזכויות לשנים רבות מבלי יכולת אמיתית לקדם את הפרויקט. כך נוצר צורך אמיתי להגן ולסייע לדיירים, להגשים את פוטנציאל הנכס שבבעלותם ולסיים את תהליך הפינוי-בינוי בדרך הנכונה והבטוחה שבסופה יוכלו הדיירים לקבל מפתח לדירתם החדשה במתחם חדש – כל זאת ללא עלות כספית מצידם.

דבקות במטרה, שקיפות ומוסר עבודה גבוה – הם אבני הדרך המלווים את רותם לאורך כל שנות עבודתה בתחום. ניהול סכסוכים, גישור על פערים, הכוונת הדיירים הם חלק מהשירותים שהחברה נותנת – ובכך מאפשרת את הצלחת הפרויקט.

כיצד מתחילים את התהליך?
לפני שנתחיל חשוב שנבין באיזה שלב אתם נמצאים האם נבחר יזם והאם הוא קיבל את ברכתכם לקידום הפרויקט או שאתם נמצאים ממש בתחילת הדרך. בשני המצבים החברה לניהול דיירים מביאה איתה המון תרומה וידע. שני המצבים יכולים להצליח אם נדע לשלוט בתהליך והרי בשביל זה נוסדה החברה לניהול דיירים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!